Menu

ÚvodHistorie SůvákůPopis cesty do táboraUbytováníStravováníZdravotní péčeDoporučení rodičůmČasto kladené dotazyCo s sebou na táborTáborový řádProgram táboraEtapová hraJak se obléci na EHOsoby a obsazeníSeznam účastníkůInformace k odjezduSponzoři a příznivciVěci ke staženíSpolek SŮVÁCIKontakty
Videa na YoutubeFotogalerie let minulýchAktuální dění na táboře
Administrace


Podpořil
Ústecký krajPodpořilo


Podpořilo
město LovosicePodpořila
Lovochemie a.s.
LovosiceOrganizace:
SŮVÁCI z.s.
předseda spolku
Radek Löwy
více v kontaktech

Adresa tábora:
RS U JASANU – SŮVÁCI
Krásné Pole 22
Chřibská
407 44


ZDRAVOTNÍ PÉČE

Základem zdravotního zabezpečení tábora jsou 2 zdravotnice (kvalifikovaná zdravotní sestra) s vybavenou ošetřovnou a marodkou.

Děti jsou seznámeny hned při příjezdu se zdravotnicemi i se sídlem ošetřovny.

Zdravotnice jsou dětem k dispozici kdykoli během pobytu - 24 hodin denně.

Po celou dobu tábora je připraveno osobní auto s řidičem pro případný akutní odvoz k lékaři.

V případě potřeby využíváme dětské lékaře v nemocnicích ve Varnsdorfu nebo v Rumburku (cca 15 km).

V přihlášce příslušný dětský lékař deklaruje zdravotní způsobilost dítěte k účasti na táboře (dle ustanovení zákona č. 258/2001 Sb. o ochraně veřejného zdraví), včetně případných zdravotních omezení a léků, jež má dítě po dobu tábora užívat (dlouhodobě užívané léky, antialergika, vitamínové preparáty apod.).

Veškeré léky a vitaminové prostředky odevzdejte prosím u odjezdu řídícímu nástupu (jsou uvedeni v nástupových listech). Ti je uloží (i s dalšími náležitostmi a připsanými poznámkami od rodičů) do obálky určené příslušnému dítěti a po příjezdu do tábora předají zdravotnicím, které jim je po dobu tábora vydávají v intervalech a dávkách určených lékařem.

Zdravotnice také předávají veškeré informace o zdravotním stavu dětí jejich vedoucím, aby tomu bylo možno přizpůsobit oddílové programy.