Menu

ÚvodHistorie SůvákůPopis cesty do táboraUbytováníStravováníZdravotní péčeDoporučení rodičůmČasto kladené dotazyCo s sebou na táborTáborový řádProgram táboraEtapová hraJak se obléci na EHOsoby a obsazeníSeznam účastníkůInformace k odjezduSponzoři a příznivciVěci ke staženíSpolek SŮVÁCIKontakty
Videa na YoutubeFotogalerie let minulýchAktuální dění na táboře
Administrace
Podpořilo město

Podpořilo město
LovosiceOrganizace:
SŮVÁCI z.s.
předseda spolku
Radek Löwy
více v kontaktech

Adresa tábora:
RS U JASANU – SŮVÁCI
Krásné Pole 22
Chřibská
407 44


Celotáborová etapová hra (EH)

„SŮVENGERS“

Na úsvitu všehomíra nebylo nic…. A pak BUM! Velký třesk vystřelil do panenského kosmu 6 mocných kamenů nekonečna… Jenže teď se jich rozhodl zmocnit Thanos a pokud je získá vymaže s jejich pomocí polovinu všech živých tvorů ve vesmíru….. To se prostě nesmí stát… Ale kdo mu v tom má zabránit?

Snad každý z nás ať už dítě či dospělák někdy zatoužil stát se superhrdinou. Neříkejte, že vy ne! A právě proto bude letošní celotáborová hra objevovat superhrdiny v každém z vás! Nepůjde totiž o nic menšího než o záchranu nejen našeho světa, ale i světů celého vesmíru, protože o pomoc nás požádali samotní Avengers.

Takže pokud chcete zachránit svět po boku Thora, Ironmana či pořád naštvaného Hulka, tak se přidejte k nám….

Dokonce jsme dostali šifrovanou zprávu, ve které bylo, že svou pomoc přislíbili i hrdinové z Ligy spravedlnosti jako samotný Superman, Batman, Aquaman či Wonder Woman.

Vždyť právě superhrdinové jsou našimi vzory v síle, rychlosti, morálce a smyslu pro humor. Jsou úžasní a skvělí a není jednoduché stát se jedním z nich. Super schopnosti je třeba začít rozvíjet už ve velmi raném věku, a to nejlépe na výcvikovém táboře pro superhrdiny Sůvengers! Jako každý rok si můžete být jistí, že výcvik budou zajišťovat léty ověření vedoucí, kteří přesně vědí jak se zlem zatočit...

Upnuté legíny, pláště a nagelované vlasy, ale klidně i drsné uniformy, železné krunýře a štíty! Hvězdy a pruhy. Do jakého týmu se zařadíš TY?