Menu

Úvod
Historie Sůváků
Popis cesty do tábora
Ubytování
Stravování
Zdravotní péče
Doporučení rodičům
Často kladené dotazy
Co s sebou na tábor
Táborový řád
Program tábora
Etapová hra
Jak se obléci na EH
Osoby a obsazení
Seznam účastníků
Informace k odjezdu
Sponzoři a příznivci
Věci ke stažení
Spolek SŮVÁCI
Kontakty
Administrace

Videa na YouTube
Fotogalerie let minulých

Aktuální dění na táboře



Podpořilo město

Podpořilo město
Lovosice



Organizace:
SŮVÁCI z.s.
předseda spolku
a hl.vedoucí tábora
Radek Löwy
více v kontaktech

Adresa tábora:
RS U JASANU – SŮVÁCI
Krásné Pole 22
Chřibská
407 44


Seznam účastníků

Stejně jako v roce 2018 počítáme s kapacitou na max. 3 autobusy + 2 auta. Tedy pro cca 155 osob. Z toho 25 dospělých a 130 členů oddílů a malých judistů z Litokanu Litoměřice. V případě, že se někteří táborníci dopravují sami, můžeme počet navýšit až do cca 155 dětí.

Stav k 20.11.2019 je 165 přihlášených táborníků a 2 náhradníků.

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA

Vaše dítě se v Abecedním seznamu objeví ne po Vašem odeslání přihlášky, ale až po potvrzení přihlášky pořadatelem. O tom budete zároveň informováni emailem.

Abecední seznam přihlášených účastníků

Účastníci zařazení do oddílu juda jsou tučně zvýrazněni.

Jméno a příjmenírok narozeníměsto
Darek Šácha2006Teplice
Radovan Šácha2009Teplice
Adam Šarboch2008Úštěk
Vít Šarboch2007Úštěk
Ondřej Šedlbauer2007Litoměřice
Bára Šedlbauerová2011Litoměřice
Natálie Šerberová2008Liběšice
Petra Štajgrová2010Lovosice
Jakub Šustáček2007Teplice
Klára Šustáčková2009Teplice
Anna Švihelová2004Křešice
Veronika Bibiana Žižková2006Zabrušany
Evelína Abertová2012Litoměřice
Jan Adam2006Ústí nad Labem 2-Malečov
Jiří Čepek2003Roudnice nad Labem
Emma Černá2010Litoměřice
Květa Černá2008Teplice
František Černý2005Teplice
Kryštof Černý2007Litoměřice
Petr Červenka2012Lovosice
Viktorie Činovcová2012Praha 5
Adam Bannert2007Praha 15
Jan Baslík2004Lovosice
Matyáš Baslík2004Malé Žernoseky
Nela Baslíková2008Lovosice
Matyáš Bouček2009Lovosice
Michal Bouček2006Lovosice
Tobiáš Boudník2011Teplice
Ada Boudníková2008Teplice
Justýna Boudníková2005Teplice
Ladislav Brda2005Čížkovice
Matěj Brhlík2004Teplice 3
Ondřej Brhlík2012Teplice 3
Arnošt Bušek2010Teplice
Jan Bušek2006Teplice
Jan Budín 2009Litoměřice
Daniel Bureš2004Žitenice
Natálie Burešová2009Žitenice
Filip Cach2009Hovorčovice
Linda Cachová2009Hovorčovice
Lucie Cermánková2008Litoměřice
Anna Dlouhá2009Vrbičany
Barbora Dlouhá2003Vrbičany
David Dušek2009Křešice
Eduard Dušek2011Křešice
Nikola Ducháčková 2007Lovosice
Laura Dvořáková2010Lovosice
Linda Dvořáková2010Lovosice
Sofie Egtberts2012Sulejovice
Matyáš Fictum2010Lovosice
Dora Fiedlerová2005Teplice
Hana Fiedlerová2007Teplice
Tobiáš Gut2009Lovosice
Ela Hájková2010Litoměřice
Adam Heřmanovský2009Lovosice
Matyáš Hellich2007Doksany
Jiří Hopp2009Lovosice
Nikol Hudiková2006Roudnice nad Labem
Richard Charouzd2007Úvaly
Ida Charouzdová2012Úvaly
Rozálie Charvátová2009Lovosice
Jan Chleborád2008Teplice
Anna Chleborádová2006Teplice
Sofie Ikráthová2006Štětí
Natálie Jandová2010Lovosice
Štěpán Jelínek 2009Litoměřice
Tomáš Jirkovský2006Litoměřice
Václav John2009Lovosice
Anna Johnová2009Lovosice
Samuel Jurista2012Roudnice nad Labem
Nikol Juristová2007Roudnice nad Labem
Anna Kammelová2010Třebenice
Natálie Kargerová2009Litoměřice
Nela Kasalová2010Bilý Újezd - Velemín
Michaela Kettnerová2010Lovosice
Natálie Kettnerová2010Lovosice
Pavlína Kindlová2009Lovosice
Timea Valerie Király2010Litoměřice
Tomáš Kirchner2008Litoměřice
Adéla Komárková2007Roudnice nad Labem
Emma Kopalová2010Bechlín
Lucie Kopalová2007Bechlín
Jan Kopřiva2006Litoměřice
Antonín Korn2013Zahrádky u České Lípy
Anežka Kornová2010Zahrádky u České Lípy
Jindřich Krajdl2010Litoměřice
Rostislav Krajdl2013Litoměřice
Veronika Krejzová2007Litoměřice
Nikola Krobová2008Roudnice nad Labem
Martin Krpeš2010Litoměřice
Miroslav Kučera2004Praha 9
Vojtěch Kubát2004Praha 8
Adam Kudlička2008Terezín
Martin Kulíšek2008Kleneč
Radka Kulíšková2004Kleneč
Jakub Löwy2004Litoměřice
Frantisek Laube2004Čížkovice
Natálie Lepší2006Žalhostice
Diana Marešová2008Třebenice
Elen Marešová2011Třebenice
Iveta Mastná2011Lovosice
Barbora Matzkeová2006Litoměřice
Marie Melicharová2006Roudnice nad Labem
Michal Mitnyik2008Litoměřice
Leona Mitnyiková2003Litoměřice
Adéla Moravcová2009Karlovy Vary
Amálka Moravcová2011Žitenice
Jan Neubauer 2012Třeboň
Tomáš Noga2003Teplice
Miloš Novák2009Lovosice
Julie Nováková2011Vlastislav
Jan Očko2010Teplice
Agáta Pšeničková2009Lovosice
Tomáš Pakan2009Velemín
Eliška Panešová2008Roudnice nad Labem
Veronika Pekárková2004Roudnice nad Labem
Matěj Petránek2008Vědomice
Tereza Petránková2011Vědomice
Nela Pospíchalová2009Litoměřice
Chelsea Repperová2012Straškov-Vodochody
Sarah Repperová2012Straškov-Vodochody
Josef Rožec2006Travčice
Lucie Rosenbaumová2005Třebívlice
Matěj Rous2010Litoměřice
Hana Russeová2004Litoměřice
Jáchym Ryba2003Litoměřice
Rozálie Rybová2006Litoměřice
Kristýna Salamánková2007Roudnice nad Labem
Adam Sedlák2010Lovosice
Radim Seidl2008Lovosice
Sára Seidlová2008Lovosice
Daniel Schuster2005Žitenice
Jakub Schuster2008Žitenice
Antonín Sládek2007Teplice
Martin Sládek2005Teplice
Oliver Slávik2011Lovosice
Tomáš Slezák2006Lovosice
Ondřej Stejskal 2005Litoměřice
Marie Suková2008Litoměřice
Dominik Sviták2009Roudnice nad Labem
Daniel Svoboda2004Varnsdorf
Karolína Svobodová2010Varnsdorf
Barbora Szromková2004Litoměřice
Klára Szromková2006Litoměřice
Tadeáš Tischler2009Lovosice
Tobiáš Tischler2012Lovosice
Michala Tošnerová2012Roudnice nad Labem
Adéla Tučková2009Novosedlice
Anna Tučková2006Novosedlice
Jakub Vácha2003Teplice
Pavla Váchová2007Teplice
Vendelín Vešic2013Litoměřice
Miloslava Veselá 2006Lovosice
Elen Volemanová2010Roudnice nad Labem
Tereza Volemanová2007Roudnice nad Labem
Ladislav Votýpka2010Úštěk
Tomáš Votýpka2013Úštěk
Sarah Wernerová2010Lovosice
Anežka Zábranská2008Litoměřice
Gabriela Zdeňková2010Hovorčovice
Josef Zeman2013Libochovany
Tomáš Zeman2011Libochovany
Ondřej Zemen2007Litoměřice
Petr Zemen2012Litoměřice
Julie Zichová2007Litoměřice

Abecední seznam přihlášených náhradníků

Jméno a příjmenírok narozeníměsto
Matyáš Černohorský25.8.2011Milešov
Ondřej Horák21.7.2011Lovosice