Menu

Úvod
Historie Sůváků
Popis cesty do tábora
Ubytování
Stravování
Zdravotní péče
Doporučení rodičům
Často kladené dotazy
Co s sebou na tábor
Táborový řád
Program tábora
Etapová hra
Jak se obléci na EH
Osoby a obsazení
Seznam účastníků
Informace k odjezdu
Sponzoři a příznivci
Věci ke stažení
Spolek SŮVÁCI
Kontakty
Administrace

Videa na YouTube
Fotogalerie let minulých

Aktuální dění na táboře



Podpořilo město

Podpořilo město
Lovosice



Organizace:
SŮVÁCI z.s.
předseda spolku
a hl.vedoucí tábora
Radek Löwy
více v kontaktech

Adresa tábora:
RS U JASANU – SŮVÁCI
Krásné Pole 22
Chřibská
407 44


OSOBY a OBSAZENÍ
PRO ROK 2019

VEDENÍ


hlavní vedoucí: Ing. Radek LÖWY (Litoměřice)
32x na Sůváckém táboře ve funkcích: oddílový vedoucí, střídač, zástupce
hlavního vedoucího a posledních 19 let hlavní vedoucí tábora


střídač střední kategorie: Mgr. Martina RATAJOVÁ (Lovosice)
14x na Sůváckém táboře ve funkcích: oddílový vedoucí a střídač.


střídač mladší kategorie: Alena LAUBEOVÁ (Čížkovice)
5x na Sůváckém táboře jako oddílák.


střídač starší kategorie: Mgr. Jitka PITELKOVÁ (Senohraby)
12x na Sůváckém táboře ve funkcích:
praktikant, oddílový vedoucí a ruční práce.


specialista na ruční práce: Ing. Irena TOMÁŠKOVÁ (Lovosice)
2x na Sůváckém táboře ještě ve Sloupu v Čechách, jako oddílák


technický specialista: Ing. Václav ČÁMEK (Terezín)
27x na Sůváckém táboře ve funkcích - oddílák, sporťák a střídač


specialista na ptákoviny: Zděnek MATZKE (Pohořany)
6x na Sůváckém táboře - jako specialista na všechno.

ZDRAVOTKA


zdravotnice: Mgr. Monika RUSOVÁ (Praha)
11x na Sůváckém táboře jako zdravotnice,
střídač a specialista na ruční práce.


zdravotnice: Lenka MATZKEOVÁ (Pohořany)
6x na Sůváckém táboře jako zdravotnice.


zdravotnice: Irena KOSOVÁ (Teplice)
16x na Sůváckém táboře jako zdravotnice.


zdravotník: Ing. Roman ŠEDLBAUER (Litoměřice)
Na Sůváckém táboře nováček

STARŠÍ KATEGORIE


vedoucí 1. oddílu (chlapci): Gejza KURU (Lovosice)
26x na Sůváckém táboře ve funkcích oddílák, střídač, hlavní vedoucí.


vedoucí 2. oddílu (dívky): Pavlína KODEŠOVÁ (Litoměřice)
3x na Sůváckém táboře jako oddílák.
Další z našich táborových dítek.
Na Sůváckém táboře jako členka oddílu celkem 5x


vedoucí 3. oddílu (chlapci): Jindřich FEDÁK (Praha)
4x na Sůváckém táboře - jako praktikant a oddílák.
Další z táborových dítek.
8x na Sůváckém táboře jako člen oddílu.


vedoucí 4. oddílu (dívky): Andrea HEJZLAROVÁ (Litoměřice)
2x na Sůváckém táboře jako oddílák.

JUDISTÉ - STARŠÍ I MLADŠÍ KATEGORIE


trenér oddílu juda: Květa VESELÁ (Litoměřice)
7x na Sůváckém táboře jako trenér juda.


vedoucí 5. oddílu - judo (starší) (smíšená): Josef PAKANDL (Krabčice)
1x na Sůváckém táboře jako oddílák


vedoucí 5. oddílu - judo (mladší): Petr KOPŘIVA (Litoměřice)
4x na Sůváckém táboře ještě i ve Sloupu jako praktikant a oddílák.


praktikant 5. oddílu - judo (mladší): Zuzana KODEŠOVÁ (Litoměřice)
Další z řady našich táborových trvalek.
Na Sůváckém táboře jako členka oddílu celkem 7x.

STŘEDNÍ KATEGORIE


vedoucí 6. oddílu (dívky): Filip RUSO (Praha)
4x na Sůváckém táboře - jako praktikant a oddílák.
Další z táborových dítek, které s námi jezdí snad už od jeslí.
13x na Sůváckém táboře jako člen oddílu.


vedoucí 6. oddílu (dívky): Romana HOPPOVÁ (Lovosice)
1x na Sůváckém táboře jako oddílák


vedoucí 7. oddílu (chlapci): Vlastislav VÍŠEK (Žitenice)
11x na Sůváckém táboře - ve funkci oddílového vedoucího.


vedoucí 7. oddílu (chlapci): Markéta ŠRUMOVÁ (Lovosice)
Další z táborových dítek v našich řadách.
7x na Sůváckém táboře jako praktikantka, oddílák
specialista na ruční práce a vedoucí SUPER oddílu.


vedoucí 8. oddílu (dívky): Kateřina Neubauer ZEMENOVÁ (Třeboň)
6x na Sůváckém táboře ještě i ve Sloupu jako oddílák a střídač.


praktikantka 11. oddílu (smíšená): Veronika STEJSKALOVÁ (Travčice)
Další z řady našich táborových trvalek.
Na Sůváckém táboře jako členka oddílu celkem 7x.

MLADŠÍ KATEGORIE


vedoucí 9. oddílu (smíšená): Bc. Naďa LUKEŠOVÁ (Čížkovice)
7x na Sůváckém táboře jako oddílová vedoucí.


vedoucí 9. oddílu (smíšená): Radoslav BASLÍK (Malé Žernoseky)
2x na Sůváckém táboře - jako praktikant.
Další z táborových dítek v našich řadách.
Na Sůváckém táboře jako člen oddílu celkem 4x


vedoucí 10. oddílu (smíšená): Michaela VOKÁLKOVÁ (Litoměřice)
3x na Sůváckém táboře - jako praktikant a oddílák.
Další z táborových dítek v našich řadách.
Na Sůváckém táboře jako členka oddílu celkem 9x.


vedoucí 8. oddílu (dívky): Jan DVOŘÁK (Litoměřice)
Další z řady našich táborových odchovanců.
Na Sůváckém táboře jako člen oddílu celkem 3x.


vedoucí 11. oddílu (smíšená): Mgr. Veronika HENYCHOVÁ (Libochovice)
9x na Sůváckém táboře jako praktikantka a vedoucí oddílu.


vedoucí 10. oddílu (smíšená): Šárka ZÁVODNÁ (Praha)
Další z řady našich táborových trvalek.
Na Sůváckém táboře jako členka oddílu celkem 9x.

NÁHRADNÍCI


: Josef PÉM (Roudnice nad Labem)
1x na Sůváckém táboře jako oddílák.


: Bc. Lucie SVOBODOVÁ (Praha)
Další z táborových dítek (3x v oddíle),
nerozlučná dvojka s Verčou Rusovou.
6x na Sůváckém táboře jako praktikantka a vedoucí oddílu


: Eliška KOHLERTOVÁ (Litoměřice)
1x na Sůváckém táboře - jako praktikant u oddílu juda.
Další z našich táborových dítek.
7x na Sůváckém táboře jako členka oddílu.


: Stanislav PAŘÍZEK (Litoměřice)
26x na Sůváckém táboře - ve funkci praktikant, oddílák a střídač.


: Ing. Bc. Marcela VOJÍŘOVÁ (Lovosice)
26x na Sůváckém táboře - ve funkci oddílového vedoucího,
zdravotnice a střídače.


: Helena STUPKOVÁ (Lovosice)
24x na Sůváckém táboře - jako oddílová vedoucí
a také jako specialista na ruční práce


: Lucie MALÁ (Čížkovice)
2x na Sůváckém táboře jako oddílák.


: Terezie MELMUKOVÁ (Litoměřice)
Další z řady našich táborových trvalek


: Vojtěch GRUNTORÁD (Klíčany)
další z řady našich bývalých táborníků


: Antonín FIALA (Siřejovice)
Na Sůváckém táboře nováček