Menu

ÚvodHistorie SůvákůPopis cesty do táboraUbytováníStravováníZdravotní péčeDoporučení rodičůmČasto kladené dotazyCo s sebou na táborTáborový řádProgram táboraEtapová hraJak se obléci na EHOsoby a obsazeníSeznam účastníkůInformace k odjezduSponzoři a příznivciVěci ke staženíSpolek SŮVÁCIKontakty
Videa na YoutubeFotogalerie let minulýchAktuální dění na táboře
Administrace


Podpořil
Ústecký krajPodpořilo


Podpořilo
město LovosiceOrganizace:
SŮVÁCI z.s.
předseda spolku
Radek Löwy
více v kontaktech

Adresa tábora:
RS U JASANU – SŮVÁCI
Krásné Pole 22
Chřibská
407 44


INFORMACE K ODJEZDU

SŮVÁCI se letos budou scházet opět v Litoměřicích, táborníci z Prahy, Teplic a z Roudnice se buď nalodí také v Litoměřicích, nebo po individuální domluvě dorazí přímo do Chřibské.

Místa a časy odjezdů najdete v sekci "Věci ke stažení" v tabulce "Informace k odjezdu". Informace budou zveřejněny v průběhu června.

Pokud budete chtít využít individuální příjezd do tábora či odjezd z něj (popř. pozdější nástup, či dřívější odjezd) – informujte prosím neprodleně hlavního vedoucího tábora.

Před odjezdem budou vybírána:

Posudek, průkaz pojišťovny a očkovací a zdravotní průkaz budou dětem vráceny - vloženy do zavazadla při odjezdu z tábora.

Dle vyhlášky č. 106/2001 Sb., ve znění platném k 1.1.2014 musí mít účastník tábora povinné očkování (proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, invazivním onemocněním, přenosné dětské obrně, spalničkám, příušnicím a zarděnkám)

Bez dokladů o zdravotní způsobilosti a průkazu pojištěnce NEMOHOU děti do tábora nastoupit!!

Jako každým rokem máte možnost koupit svým dětem památku na tábor v podobě DVD s fotografiemi a DVD s filmovým záznamem.
Každá objednávka musí však být kryta platbou předem v hotovosti.
Při objednávce se prosím rozhodněte, zda si přejete DVD zaslat poštou nebo si je vyzvednete od 25.10.2022 na těchto kontaktních místech:
 * p. Vojířová – Lovosice, Úřad práce,
 * Informační centrum Litoměřice,
 * či na potáborovém srazu

Cena: 2x DVD (1xfoto + 1xfilm) = 100 Kč + případné poštovné 40 Kč. Objednávku a finance předejte prosím vedoucímu u nástupu 16.7. ten zařídí vše potřebné.